CRCW080547K5FKTB Vishay /Dale
  • More about CRCW080547K5FKTB Vishay /Dale
    CRCW080547K5FKTB Vishay /Dale
    CRCW080547K5FKTB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW080547K5FKTB is described as RES SMD 47.5K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK