CRCW12065R23FNTA Vishay /Dale
  • More about CRCW12065R23FNTA Vishay /Dale
    CRCW12065R23FNTA Vishay /Dale
    CRCW12065R23FNTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12065R23FNTA is described as RES SMD 5.23 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE