CSC09B014K70GPA Vishay /Dale
  • More about CSC09B014K70GPA Vishay /Dale
    CSC09B014K70GPA Vishay /Dale
    CSC09B014K70GPA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CSC09B014K70GPA is described as RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM