CW0101R740JE12 Vishay /Dale
  • More about CW0101R740JE12 Vishay /Dale
    CW0101R740JE12 Vishay /Dale
    CW0101R740JE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW0101R740JE12 is described as RES 1.74 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.