CW010310R0JE12 Vishay /Dale
  • More about CW010310R0JE12 Vishay /Dale
    CW010310R0JE12 Vishay /Dale
    CW010310R0JE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010310R0JE12 is described as RES 310 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM