CW0109R100KE12 Vishay /Dale
  • More about CW0109R100KE12 Vishay /Dale
    CW0109R100KE12 Vishay /Dale
    CW0109R100KE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW0109R100KE12 is described as RES 9.1 OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.