RER70F3830RC02 Vishay /Dale
  • More about RER70F3830RC02 Vishay /Dale
    RER70F3830RC02 Vishay /Dale
    RER70F3830RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F3830RC02 is described as RES CHAS MNT 383 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM