RER70F40R2RCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F40R2RCSL Vishay /Dale
    RER70F40R2RCSL Vishay /Dale
    RER70F40R2RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F40R2RCSL is described as RES CHAS MNT 40.2 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP