RER75F4021RC02 Vishay /Dale
  • More about RER75F4021RC02 Vishay /Dale
    RER75F4021RC02 Vishay /Dale
    RER75F4021RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER75F4021RC02 is described as RES CHAS MNT 4.02K OHM 1% 30W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.