RLR05C4123FPB14 Vishay /Dale
  • More about RLR05C4123FPB14 Vishay /Dale
    RLR05C4123FPB14 Vishay /Dale
    RLR05C4123FPB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR05C4123FPB14 is described as RES 412K OHM 1% 1/8W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE