RLR07C2802FMB14 Vishay /Dale
  • More about RLR07C2802FMB14 Vishay /Dale
    RLR07C2802FMB14 Vishay /Dale
    RLR07C2802FMB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR07C2802FMB14 is described as RES 28K OHM 1% 1/4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK