RLR07C47R0GMB14 Vishay /Dale
  • More about RLR07C47R0GMB14 Vishay /Dale
    RLR07C47R0GMB14 Vishay /Dale
    RLR07C47R0GMB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR07C47R0GMB14 is described as RES 47 OHM 2% 1/4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE