RLR32C1001GPBSL Vishay /Dale
  • More about RLR32C1001GPBSL Vishay /Dale
    RLR32C1001GPBSL Vishay /Dale
    RLR32C1001GPBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR32C1001GPBSL is described as RES 1K OHM 2% 1W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.