RLR32C2201GMBSL Vishay /Dale
  • More about RLR32C2201GMBSL Vishay /Dale
    RLR32C2201GMBSL Vishay /Dale
    RLR32C2201GMBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR32C2201GMBSL is described as RES 2.2K OHM 2% 1W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"