RLR32C22R0GRB14 Vishay /Dale
  • More about RLR32C22R0GRB14 Vishay /Dale
    RLR32C22R0GRB14 Vishay /Dale
    RLR32C22R0GRB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR32C22R0GRB14 is described as RES 22 OHM 2% 1W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"