RLR32C73R2FRB14 Vishay /Dale
  • More about RLR32C73R2FRB14 Vishay /Dale
    RLR32C73R2FRB14 Vishay /Dale
    RLR32C73R2FRB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR32C73R2FRB14 is described as RES 73.2 OHM 1% 1W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH