RNC50H3240BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50H3240BSBSL Vishay /Dale
    RNC50H3240BSBSL Vishay /Dale
    RNC50H3240BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H3240BSBSL is described as RES 324 OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK