RNC50H3612BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50H3612BSBSL Vishay /Dale
    RNC50H3612BSBSL Vishay /Dale
    RNC50H3612BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H3612BSBSL is described as RES 36.1K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH