RNC50H8062BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50H8062BSBSL Vishay /Dale
    RNC50H8062BSBSL Vishay /Dale
    RNC50H8062BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H8062BSBSL is described as RES 80.6K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK