RNC50J2980BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50J2980BSBSL Vishay /Dale
    RNC50J2980BSBSL Vishay /Dale
    RNC50J2980BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J2980BSBSL is described as RES 298 OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG