RNC50J4480BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50J4480BSBSL Vishay /Dale
    RNC50J4480BSBSL Vishay /Dale
    RNC50J4480BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J4480BSBSL is described as RES 448 OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS