RNC50K1003FSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50K1003FSBSL Vishay /Dale
    RNC50K1003FSBSL Vishay /Dale
    RNC50K1003FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50K1003FSBSL is described as RES 100K OHM 1/10W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM