RNC60H1182BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC60H1182BSBSL Vishay /Dale
    RNC60H1182BSBSL Vishay /Dale
    RNC60H1182BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60H1182BSBSL is described as RES 11.8K OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH