RWR71S20R0FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR71S20R0FSBSL Vishay /Dale
    RWR71S20R0FSBSL Vishay /Dale
    RWR71S20R0FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR71S20R0FSBSL is described as RES 20 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE