RWR71S3011FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR71S3011FSRSL Vishay /Dale
    RWR71S3011FSRSL Vishay /Dale
    RWR71S3011FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR71S3011FSRSL is described as RES 3.01K OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.