RWR74S1182FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S1182FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S1182FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S1182FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S1182FSBSL is described as RES 11.8K OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.