RWR74S16R5FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S16R5FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S16R5FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S16R5FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S16R5FSBSL is described as RES 16.5 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.