RWR74S1R27FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S1R27FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S1R27FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S1R27FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S1R27FSRSL is described as RES 1.27 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK