RWR74S2001FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S2001FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S2001FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S2001FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S2001FSRSL is described as RES 2K OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM