RWR74S2490FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S2490FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S2490FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S2490FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S2490FSBSL is described as RES 249 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"