RWR74S24R9FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S24R9FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S24R9FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S24R9FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S24R9FSRSL is described as RES 24.9 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"