RWR74S3R40FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S3R40FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S3R40FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S3R40FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S3R40FSBSL is described as RES 3.4 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD