RWR74S4020FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S4020FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S4020FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S4020FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S4020FSBSL is described as RES 402 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM