RWR74S4R02FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S4R02FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S4R02FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S4R02FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S4R02FSBSL is described as RES 4.02 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE MARINE HOOKUP RING LUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP