RWR74S6R20FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S6R20FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S6R20FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S6R20FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S6R20FSBSL is described as RES 6.2 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"