RWR78N3R65FMB12 Vishay /Dale
  • More about RWR78N3R65FMB12 Vishay /Dale
    RWR78N3R65FMB12 Vishay /Dale
    RWR78N3R65FMB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78N3R65FMB12 is described as RES 3.65 OHM 10W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.