RWR78S1R18FSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR78S1R18FSB12 Vishay /Dale
    RWR78S1R18FSB12 Vishay /Dale
    RWR78S1R18FSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78S1R18FSB12 is described as RES 1.18 OHM 10W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.