RWR78S21R5FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR78S21R5FSRSL Vishay /Dale
    RWR78S21R5FSRSL Vishay /Dale
    RWR78S21R5FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78S21R5FSRSL is described as RES 21.5 OHM 10W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.