RWR78S28R0FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR78S28R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR78S28R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR78S28R0FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78S28R0FRRSL is described as RES 28 OHM 10W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.