RWR78S4751FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR78S4751FSBSL Vishay /Dale
    RWR78S4751FSBSL Vishay /Dale
    RWR78S4751FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78S4751FSBSL is described as RES 4.75K OHM 10W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.