RWR78S56R2FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR78S56R2FSBSL Vishay /Dale
    RWR78S56R2FSBSL Vishay /Dale
    RWR78S56R2FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78S56R2FSBSL is described as RES 56.2 OHM 10W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F