RWR80N1690FSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR80N1690FSS73 Vishay /Dale
    RWR80N1690FSS73 Vishay /Dale
    RWR80N1690FSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80N1690FSS73 is described as RES 169 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM