RWR80S1301FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S1301FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S1301FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S1301FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S1301FSRSL is described as RES 1.3K OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM