RWR80S1R80DRS73 Vishay /Dale
  • More about RWR80S1R80DRS73 Vishay /Dale
    RWR80S1R80DRS73 Vishay /Dale
    RWR80S1R80DRS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S1R80DRS73 is described as RES 1.8 OHM 2W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.