RWR80S2050FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S2050FRBSL Vishay /Dale
    RWR80S2050FRBSL Vishay /Dale
    RWR80S2050FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S2050FRBSL is described as RES 205 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"