RWR80S22R6FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S22R6FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S22R6FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S22R6FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S22R6FSRSL is described as RES 22.6 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM