RWR80S26R7FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S26R7FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S26R7FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S26R7FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S26R7FSRSL is described as RES 26.7 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"