RWR80S3011FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S3011FSBSL Vishay /Dale
    RWR80S3011FSBSL Vishay /Dale
    RWR80S3011FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S3011FSBSL is described as RES 3.01K OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.