RWR80S3160FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S3160FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S3160FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S3160FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S3160FSRSL is described as RES 316 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM