RWR80S32R4FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S32R4FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S32R4FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S32R4FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S32R4FSRSL is described as RES 32.4 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM